Video

Loading...

7.7.2013

Tere

Tereeee hommikut.Oleme olnud Ragnega terve üü peaaegu üleval.Mingi terve öö laulsime I Need Your Love,vaadake seda pange lihtsalt I Need Your Love, meid hakkas see laul kohe kummitama see laul on lihtsalt niiiiiiiiiiii heaaaaaaaa.Jaaa teine hää laul on la la la.Anzu läks täna öösel ära nii kurb, õnneks näen teda järgmine kuu.

Ragne

Ragne:näete olen nii ilus
 Mäletan seda päeva väga hästi !Teate miks mul silmade ümbrus sinine on ?,sest Meriliis värvis minu emme lauvärvidega ära .Oleme alati olnud koos väiksest saati.

6.7.2013

Tagasi blogis

Ma pole pikka aega kirjutanud kuna ,unustasin parooli ja täna tuli parool meelde. Olen olnud vanaema juures ja ratsutamas käinud.Mul on Ragne külas ja oleme maal Anzuga ja korjasime marju ,et moosi teha, tegime moosi ära ja hakkasime sööma see oli nii hapu,aga samas nii hea.Tahan juba Tartu vanavanaisa juurde, seal on palju rohkem marju, et moosi teha.Varsti tahan ka vanaema juurde Tapale minna.Varsti lähme vist Aitu ujuma.Me teeme koduvideot see video on kindlasti äge.Vaatame päevad läbi LoLo kanalit.Sõidame ka ratastega poodi mingi iga päev vahest isegi 2 korda päevas.Hüppame tihti Jessiega takistusi,ta on ju agility koer ja linnukoer

ma lendan :D


anzu kannauss :DDappi koer tuleeb